Trénink při práci

Na tréninky při práci jsem byla již zvyklá z dřívější doby. Vždycky jsem si snažila najít čas, abych vše stihla. Ale nebyla jsem tak pilná, abych si mnohokrát neřekla: ,,Dnes mám jinou práci a zvládnu to jindy.‘‘ A rádoby používaná věta ,,Nestíhám‘‘. Ne pokaždé se dařilo plnit vše na 100% a podle svých představ. Měla jsem v tom takový lehký chaos, jak to časově zvládat, abych vyběhla. Obdivovala jsem lidi, že i bez plánu to vše zvládají a najdou si tu chvilku a hlavně nic neřeší a vyběhnou. 

Nyní co mám plán, tak z počátku to bylo velmi náročné, jelikož pracuji na směny a mám práci doma. (Opět ty známe věty). Bylo velmi náročné spojit práci a plán dohromady. Postupně během 2 měsíců už jsem našla systém, jak tento plán plnit na 100%. Během 3 směn to není vždy lehké. Dostavují se i různé problémy a plán je těžší plnit a ne vždy to jde. Ale postupně je to čím dál lepší.

O mém běhání se postupně dozvídá okolí. Ne všichni jsou tak zapálený a fandí běhání. Kolegové v práci, okolí a kamarádi jsou hodně individuální. Někdo na mě kouká a nejde mu pochopit, že ještě při práci běhám a věnuji se různým aktivitám. Někteří zase fandí, jelikož vidí, že se dostavují výsledky a povzbuzují mě. Můj přítel mě v tom podporuje a je oporou, protože vidí výsledky a vidí, že i běháním získávám fyzičku a mám lepší časy a ztrácím kila. A že plán je určitě dobře nastaven. Také když se pro něco nadchnu a vidím, že se výsledky dostavují, tak mě to hodně nabíjí a nechce se mi ani přemýšlet, že by to nešlo. Také ostatní Hvězdy Sportisimo mají takové výsledky, že se mezi sebou hodně motivujeme a jdeme hrdě za svým cílem.