Jak se mi běhá ve vybavení adidas

Součástí programu Sportisimo hvězdy bylo sportovní oblečení. Běžecké oblečení jsme dostali na začátku sportovního kempu v Nymburce, kde jsme ho ihned vyzkoušeli. Komu oblečení nesedělo, měl možnost vyměnit jej za jiné. 

Mezi věcmi, které jsem od Sportisima dostala, byla sportovní podprsenka ladící k dlouhým legínám. Ačkoli se legíny zdají jako materiál, který nemůže nohy v chladném počasí zahřát, opak je pravdou. To jsem sama poznala hned na soustředění, kde jsme neměli pěkné počasí. 

Dále jsem dostala dvě sportovní trika, oranžové a šedé, která mi při běhání nevyhovují, protože jsou těžká, ale využívám je při jiných sportovních aktivitách v rámci tréninku. Velmi se mi líbí bílá bundička, kterou při běhu využívám převážně jako módní doplněk, protože před deštěm ani větrem neochrání, ale já se v ní prostě cítím skvěle. Černé tříčtvrťáky jsou nejoblíbenějším kusem oblečení, který jsem dostala. Jsou příjemné, lehké a vzhledově hezké. Navíc mají na zadní straně kapsičku, do které si můžu dát klíče nebo kapesník. 

Obuv PureBoost X je zatím nejlepší obuví, kterou jsem na běh kdy měla. Boty jsou využitelné hlavně na tvrdý povrch, jak jsem se sama přesvědčila na Pražském 1/2Maratonu. Jsou celé síťovinové, bez větší vnější opory, takže pro běh v lese po kořenech a kamenech není tato obuv stavěná. 

Posledním produktem je kšiltovka, kterou každý obdržel po uběhnutí závodu na 10 kilometrů v rámci Nymburského kempu. Jediné, co vám zatím o kšiltovce mohu říct je, že je krásná a sluší mi, ale využiji ji až v teplejších dnech. Dnes konečně mohu říct, že mám pořádnou, hezkou a příjemnou výbavu na běžecké tréninky!