Mé začátky

Běhání se aktivně věnuji již druhým rokem. První z mých cílů bylo běháním zhubnout. Postupem času mi běhání pomáhalo odbourat stres a dnes jsem ve fázi, kdy se běhání stalo jednou z mých vášní, bez které si už nedokážu život představit. Předtím, než jsem se pořádně začala věnovat běhání, jsem hrála basketbal. 

Basketbalové tréninky jsem prokládala běžeckými. Chodila jsem běhat 1 - 2x týdně. V osmnácti letech jsem přestala hrát basketbal a začala jsem se více věnovat běhu. Do doby než jsem se stala Sportisimo Hvězdou jsem chodila běhat 3x týdně, někdy za doprovodu své maminky nebo přátel. V současné době běhám podle navrženého rozvrhu od Tomáše, který obsahuje 4 běžecké tréninky týdně. 

Běhání prokládám i dalšími sporty, hlavně díky tomu, že studuji tělesnou východu na Západočeské univerzitě v Plzni a potřebuji se udržovat ve formě. Také ráda svůj volný čas věnuji jiným sportům, jakými jsou například plavání, posilovna a basketbal.

Závody, které jsem absolvovala, byly nejvíce 10 km dlouhé, ale rozhodně chci zdolávat i větší dálky s cílem, že jednoho dne pokořím maraton.