Sportovní prohlídka

Testování u sportovního lékaře jsem absolvovala v pátek v odpoledních hodinách, kde jsem se i poprvé viděla s částí našeho hvězdného týmu. S některými udržuji od testování kontakt a viděla jsem se s nimi na Winter runu. 

Sportovního lékaře jsem v průběhu studia na vysoké škole navštívila několikrát, ale nikdy jsem nebyla testovaná na běžeckém páse, spíše na rotopedu. Na začátku testování nás informovali o průběhu a délce testu. Každý testovaný v ordinaci strávil cca 45 minut. Na řadu jsem šla jako první. Abych řekla pravdu, na prohlídku jsem se těšila, i když jsem její výsledky čekala velmi špatné kvůli předcházející nemoci. Začínala jsem na rychlosti 8 km/h a končila na 14 km/h. Začátek byl hračka, na konci jsem byla ráda, že doktorem určená rychlost trvala vždy jen 4 minuty. Po každém odběhnutém úseku mi byla sestřičkou brána krev z ucha. Nebo takhle, sestřička se mi snažila brát krev, ale moje tělo nechtělo dát ani kapku

Jak doktor, tak sestřička byli milí a snažili se nám testování co nejvíc zpříjemnit a v mém případě se jim to rozhodně povedlo. V ordinaci jsem se cítila příjemně, nepřipadala jsem si jako u doktora. S výsledkem jsem naprosto spokojená. Jak jsem se zmínila na začátku, byla jsem nemocná a nemohla jsem si od toho moc slibovat. Každopádně vím, že by výsledky mohly být lepší a věřím, že když za 3 měsíce podstoupím testování stejného rázu, výsledky budou 100% lepší!