Trénink při práci

Ve chvíli, kdy jsem se stala součástí skvělého projektu SPORTISIMO hvězdy jsem byla rozhodnutá jít do toho naplno a přizpůsobit tomu svůj volný čas. Bylo mi jasné, že tréninky budou náročné, ale mám ráda výzvy a jak se tak znám, tak vím, že nejlépe funguji trošičku „pod tlakem“.

Podporu mám od samého začátku ze všech stran. Rodina, kolegové v práci a největší oporou je můj přítel, který je také aktivní běžec a čas od času vybíháme spolu. Celkově okolí reaguje velmi pozitivně a s nadšením mi fandí. Běh není jediným sportem, který mi vstoupil do života. Několik let se věnuji jumpingu a bosu a vedu skupinové lekce ve dvou fitness centrech, takže i tady jsem musela udělat pár kompromisů, abych vše mohla sladit s běžeckými tréninky. 

Jsou dny, kdy je to samozřejmě náročnější, ale zvládnout se to dá a já si to neskutečně užívám a cítím se čím dál tím lépe. Největší odměnou je pro mě pochvala od trenéra Tomáše a viditelný progres v mých výkonech. Tréninky prostě mají smysl a aby se člověk stal lepším, trénovat musí.