První dojmy z tréninku

Mé první dojmy z tréninku jsou velice pozitivní a mám pocit, že pokud i nadále budeme s trenérem Tomášem řešit veškeré okolnosti mého trénování a ostatních věcí okolo mého běhu, tak společně dosáhneme mého vysněného cíle. Mám obrovskou radost, že právě já spolupracuji se skvělým týmem adidas a Sportisimo, který se profesionálně stará, aby vše fungovalo na nejlepší úrovni.

Co se týká tréninku, tak se snažím dodržovat kompletní tréninkový plán, i když to občas hodně bolí. Náročné jsou hlavně Tomášovy naordinované kopečky a běh se střídavým tempem. Ale v euforii, kterou teď prožívám, se dá vše zvládnout a moc dobře vím, že vše má svůj smysl a budu perfektně připraven na závody, které mě čekají. Občasnou únavu se snažím odbourat kvalitním odpočinkem nebo příležitostným relaxačním plaváním.

Můj první závod bude v dubnu Sportisimo 1/2Maraton Praha, který poběžím společně s další hvězdou Janem Juklem, kterého jsem poznal díky Vašemu projektu na lékařské prohlídce. Už teď se těším na tréninkový kemp v Nymburce, kde poznám i ostatní běžce a náš kompletní tým.