Ohlédnutí Jany Noskové

„Čas 1:35 jsem zaběhla díky péči trenéra a podpoře fanoušků.“

Report ze Sportisimo 1/2Maratonu

Jana Nosková

Zaběhnutý čas 1:35:04Celkově 58. místo, 32. z českých žen
Před žádným závodem jsem ještě nebyla tak nervózní. Byl to můj první velký závod v týmu Sportisimo hvězd a já prostě nechtěla zklamat. Za březen jsem naběhala rekordních 366km, dodržovala životosprávu a dvakrát úspěšně rozehnala nachlazení, protože čas 1:35 byl pro mě jako sci-fi.

V den závodu už ale převládala radost a nadšení. Přestože bylo na můj vkus teplo až příliš, závod jako takový byl perfektní! Nejlepší na celém závodu byla neskutečná podpora fanoušků, letos jich tam bylo tolik! A když jsem na 17km myslela, že už to dál nepůjde, dostala jsem od nich takový příval energie a čas 1:35 jsem doopravdy zvládla. Neskutečný pocit!

Zhodnocení trenéra

Tomáš Ondráček

Zaběhnutý čas 1:18:16


Jana všem lidem ukázala cestu jak bojovat s hendikepem. Léčí se s roztroušenou sklerózou a tato těžká nemoc ji nezastavila ve splnění svého snu. Její radost, kterou přenáší i na svoje okolí je jejím největším hnacím motorem.

Rozhodla se, že zaběhne čas 1:35 a tento cíl dokázala splnit. Celý náš realizační tým dělá maximum proto, aby si přítomnost na tomto světě dokázala ještě více užívat.