Partnerský prodej

Našim zákazníkům chceme nabídnout co možná největší výběr, proto v rámci rozšíření našeho sortimentu nabízíme možnost partnerského prodeje. Na našem e-shopu tak naleznete nejen zboží, které máme na našem skladu, ale také zboží, které mají na skladě naši dodavatelé.

 

Dodavatele pro partnerský prodej vybíráme stejně pečlivě, jako pro standardní spolupráce. Nabízíme pouze zboží, které mají opravdu skladem a celý nákupní proces podléhá stejným podmínkám jako při klasickém nákupu na e-shopu sportisimo.cz. Pro zákazníka se tak mimo rozšíření výběru prakticky nic nemění.

 

 

 

Jak rozeznat partnerský prodej?

  • Snažíme se být naprosto transparentní, proto u každého produktu spadajícího do partnerského prodeje naleznete štítek s označením Partnerský prodej

 

  • Zároveň do každé zásilky přidáme leták, kde se dozvíte veškeré důležité informace o možnostech vracení, výměně či reklamace.

Výhody partnerského prodeje

  •  Při partnerském prodeji nás v rozšiřování nabídky nelimituje velikost skladu. Zákazník si tak může vybírat produkty z větší nabídky.

 

  • Přestože se zboží nenachází na našem skladu, tak veškeré dotazy zákazník řeší vždy přímo s námi. Průběh celé objednávky monitorujeme a přesně víme, kde a v jaké fázi expedice se produkt v danou chvíli nachází.

 

  • Zboží nakupujete na e-shopu Sportisimo.cz, platí proto naše obchodní podmínky a jakýkoli problém s produktem či objednávkou řešíme naprosto stejně, jako kdyby byl produkt expedovaný z našeho skladu.

 

  • Zákazníkovi se rozšiřuje možnost vrácení či reklamace zboží na našich prodejnách a centrálním skladu také přímo na dodavatele. Výměna, vracení či reklamace zboží je proto ještě pohodlnější, než u klasických objednávek.

 

 

 

Výměna, vrácení či reklamace zboží

Výměna, vrácení či reklamace podléhají stejným podmínkám, jako při klasickém nákupu na našem e-shopu. Zboží tak můžete měnit, vracet a reklamovat na našich prodejnách a našem skladu. Navíc ale můžete využít i vrácení přímo dodavateli.

V případě rozměrného zboží se mohou podmínky lišit.

 

 

Možnosti dopravy

V rámci partnerského prodeje je možná doprava přímo na vaši adresu. Aktuálně spolupracujeme s těmito dopravci: