Udělejte si radost novým oficiálním dresem A-týmu.

Udělejte si radost novým oficiálním dresem A-týmu.

Každý dres nároďáku je originální svou unikátní grafikou s opakujícím se motivem českého lva. Vodoznak se na každém dresu liší. Co dres, to unikání kousek.  

Národní emblém lva je symbolem neohroženosti a hrdosti, která je pevně zakořeněna také v DNA reprezentačního týmu, jenž slaví letos své 30. výročí. Nové fotbalové dresy jsou vyrobeny unikátní recyklační technologií RE:FIBRE, která umožňuje využít již použité materiály pro tvorbu zcela nových, při zachování špičkových vlastností inovativního materiálu ULTRAWAVE. 

Puma dává druhou šanci nejen materiálům, ale také nadcházejícím generacím, a proto se spolu s Českou fotbalovou asociací ČR rozhodli spojit s Nadačním fondem Veroniky Kašákové a společně podpořit děti opouštějící dětský domov.  

Zapojte se i vy do podpory Nadačního fondu Veroniky Kašakové a vyhrajte nový dres českého týmu.  

1.
Naskenujte QR kód ve svém bankovnictví. 
 

2.
Darujte libovolnou částku 

3.
*Každý 30. darující vyhrává nový dres české fotbalové reprezentace 

  
 

* Celkově Puma rozdá 30 fotbalových reprezentačních dresů. Pro kontaktování výherců prosím uveďte své telefonní číslo jako variabilní symbol při zadávání platby. Výherci dresů budou průběžně oznámeni na facebookovém profilu Puma Czech Republic
Kompletní podmínky soutěže naleznete zde

Veškerý výtěžek poputuje na Nadační fond Veroniky Kašákové a projekt RESTART. Více informaci na www.nfvk.cz  

Nadační fond Veroniky Kašákové pomáhá doprovázet mladé lidi z dětských domovů na jejich cestě do reálného života. Těmto dětem zprostředkovává podporu v podobě průvodce, jenž jim pomáhá postavit se na vlastní nohy. Puma a Česká fotbalová asociace ČR zahájili 27. března 2024 sbírku na podporu nadace, která potrvá až do konce fotbalového EURA. Do sbírky můžete přispět i vy pomocí QR kódu níže.   

“Děti z dětského domova ztrácí domov hned dvakrát. Poprvé odchodem z biologické rodiny a podruhé odchodem z dětského domova, kdy se často ocitají v nepříznivých situacích a jsou zcela odkázáni jen sami na sebe. Rozhodli jsme se tento pocit nejistoty a samoty změnit a jsme moc vděční za podporu, kterou díky PUMĚ získáváme,“ říká zakladatelka nadace Veronika Kašáková.