AKTUÁLNĚ: Prodejny otevřeny pro nákup dětského zboží, ostatní si můžete vyzvednout po online objednání. Na místě lze vyměnit (jen dětské!), vrátit i reklamovat zboží. Zjistit víc

Připravte se na intenzivní zážitek! FITFAB Twenty je vyslyšením přání fanoušků, kteří chtěli trochu kratší, a přece intenzivnější lekce. Z pomůcek využijete hlavně činky, expandéry, booty band (posilovací guma) nebo třeba bosu (balanční půlmíč). Nicméně ve videu vždycky cvičí také někdo, kdo vám ukáže cvik bez náčiní.

 

Vybavit se

Bosu ABS

25 min

 

Dvěma pekelnými sadami na střed těla, břicho a ramena vás provede Andy. Potřebovat budete činky a kdo bude chtít, může to zkusit i s bosu.

HIIT

25 min

 

Tři sady, tři trenérky (Andrejka, Niki a Katy) a jejich vysoce intenzivní intervalový trénink, který na vás nenechá nit suchou. Na cvičení si připravte činky.

 

BOOTY Band

25 min

 

Že booty band netvaruje pouze pozadí, vám v posilovací lekci ve dvou sadách dokáže Niki. První je zaměřená na spodek, druhá na vršek.

Toned ARMS

25 min

 

Maximální koncentrace na vršek těla s Andy. Ať už se do lekce pustíte s expandéry nebo činkami, pořádně zaposilujeme na záda, ramena a paže.

 

 

Taichi YOGA

20 min

 

Kombinace vinyasa jógy a pohybů inspirovaných bojovým uměním taichi. To je nová lekce, kterou vás provede naše jóga guru Andrejka.

STRETCH

20 min

 

Příjemná lekce na protažení a zklidnění s Katy pod dohledem fyzio. Hodí se perfektně po cvičení, běhu, náročném dni nebo ráno pro aktivní probuzení.

 

 Zacvičte si v oblečení Reebok

 

Vyberte si pomůcky na cvičení

 

 

O projektu FITFAB Strong

FITFAB Strong je český projekt, který chce přimět lidi nazout tenisky a cvičit. Ukazuje přitom, že kromě těch tenisek a oblečení už k tomu lidé nic dalšího nepotřebují – cvičit totiž mohou klidně z pohodlí domova, a to zcela zdarma.

 

„Chceme celou tuhle zemi naučit, že cvičení nemusí být trápení a může být dostupné každému. Všechny lekce jsme natáčeli živě, abyste věděli, že v tom jedeme s vámi,“ říká Andy Pavelcová, autorka projektu a blogerka Fit & Fabulous.Vyzkoušet můžete i další programy s různou náročností

TIP: Videolekce z různých programů můžete i kombinovat. Ale hlavní je začít!