Shoďte otravný tuk na bocích, vyrýsujte břišáky pevné jako kámen nebo vytvarujte kulatý zadek jako z časopisu. S dosud nejnáročnějším fitness programem z produkce FITFAB Strong, kterou nově podporujeme, dokážete klidně všechno najednou. A cvičit můžete ve stejném oblečení Reebok jako trenéři z videa.

O FITFAB Strong

 

FITFAB Strong je český projekt, který chce přimět lidi nazout tenisky a cvičit. Ukazuje přitom, že kromě těch tenisek a oblečení už k tomu lidé nic dalšího nepotřebují – cvičit totiž mohou klidně z pohodlí domova, a to zcela zdarma.

 

“Chceme celou tuhle zemi naučit, že cvičení nemusí být trápení a může být dostupné každému. Všechny lekce jsme natáčeli živě, abyste věděli, že v tom jedeme s vámi. Záleží nám na tom, abyste cvičili nejen proto, že chcete být hubenější nebo svalnatější, ale hlavně zdravější a šťastnější,“ uvedla k poslednímu dílu Andy Pavelcová, autorka projektu a blogerka Fit & Fabulous.

 

Chci vědět víc

 

Nikdo jiný to za vás neudělá, tak do toho!

Vyberte si ze dvou úrovní cvičebního plánu a začněte.

 

Oblečení, které znáte z FITFAB Stronger

Boty, které znáte z FITFAB Stronger

Ve videích poprvé uvidíte i kousky ze zbrusu nové Reebok kolekce, která startuje prodej až na jaře 2019 - hned potom se objeví i v našem výběru.

 

Ukázat kompletní výběr