Sportisimo uvedlo nový vánoční spot Láká na sport i fashion

Největší řetězec se sportovním vybavením na tuzemském trhu spustil svou vánoční kampaň. Je čistě brandová a propaguje širokou nabídku sportovního vybavení, ale i fashion produktů od oblíbených sportovních značek.

 

„Už vloni jsme poprvé vyzkoušeli vánoční kampaň zaměřenou čistě na brand. Letos jsme na to navázali, cílem bylo hlavně představit Sportisimo takové, jaké opravdu je. Proto se děj odehrává na jedné z našich reálných prodejen. Pro fanoušky můžu zmínit, že jsme natáčeli v Jihlavě. Idea je jasná: pro vánoční dárky se chodí do Sportisima, kde si každý snadno vybere," říká k reklamě Martin Rippl manažer marketingu ve Sportisimu.

 

Vánoční video sportovního giganta vzniklo in house v režii Tomáše Bláhy, o koprodukci se již tradičně postarala zlínská produkční agentura Bumerang Film. Videospot mohou diváci zhlédnout na vybraných českých, slovenských a rumunských televizních stanicích, má samozřejmě i YouTube verzi, která běží navíc ještě v Maďarsku. Zmíněný námět se dále objevuje klasicky i v POS/POP komunikaci, na webu, v displeji či na sociálních sítích, marketingový mix doplňují ještě rádiové spoty. Audiovizuální části kampaně propůjčili svůj hlas opět herec Oldřich Hajlich a herec a hudební producent Richard Salay.

 

Ke stažení: Tisková zpráva

odkaz na CZ verzi Tv reklamy: zde (sport), zde (fashion)