RUNDRINK: Raketový pohon pro běh a fitness

(v BIO kvalitě)

Trénujete často, dlouho a tvrdě? Pokud už nechcete energii pro maximální výkony brát z klasických energy drinků a huntovat si tělo i mysl (kvůli koňským dávkám kofeinu, guarany, taurinu ad.), máme pro vás dobrou zprávu: RUNDRINK.

Stejně jako je u takového auta důležité, jak kvalitní pohonné hmoty a olej do něj lijete, i vaše tělo se vám odmění, když dáte navždy sbohem přípravkům na bázi kofeinu a teinu, navíc s přidaným GMO, CO2 a dalšími stimulanty, a nahradíte je něčím… přirozenějším. Nakonec, játra i ledviny máme všichni jen jedny.

 

Otázka za milion zní: čím energy drinky nahradit?

 

Co třeba něčím, co nejen nabudí, ale skutečně tělu dodá i potřebnou dávku energie?

 

Odpověď na výše položenou otázku přichází z Moravy a jmenuje se… (virbl, prosím) RUNDRINK.

 

Tento přírodní energy drink vymyslel dlouholetý sportovec a běžec Roman Kratochvíl. RUNDRINK funguje na bázi stálého udržování hladiny glukózy v krvi, čímž zpomaluje úbytek svalového glykogenu (to je to palivo, které svaly – ale i mozek – spotřebovávají jako první, než se pustí samy do sebe).

Glukóza = energie.

 

Ano. Přesně to chcete, když je před vámi nějaký náročný výkon. A je jedno, jedná-li se o půlmaraton nebo celonoční biflování před důležitou zkouškou nebo před pracovní prezentací.

 

Ve všech případech váš sportovní výkon, pozornost, schopnost koncentrace a následná regenerace během několika málo minut vystřelí ke hvězdám (a udrží vás tam po dobu 1 – 3 hodin).

 

Líbí? Aby ne!

 

Ale dost řečí – nejlepší bude, když si RUNDRINK vyzkoušíte sami na sobě. Tady je vše, co potřebujete vědět: https://www.rundrink.cz/.

 

Zbytek je na vás. Poděkujete nám později.