EURO klepe na dveře. Fotbalová reprezentace má nové dresy

Daniel Černý

25.3.2024 • 2 min čtení ▸ 2 min videa

Datum 18. června se nezadržitelně blíží. Jde o den, kdy se poprvé čeští fotbalisté představí na letošním evropském šampionátu v Německu. Hned na úvod skupiny je čeká silné Portugalsko, jeden z favoritů turnaje. V boji proti pyrenejským fotbalovým kouzelníkům vyběhne česká reprezentace v nových dresech. Díky spolupráci se společností Puma si můžete dresy pořídit ve Sportisimu. 

Nová kolekce tradičně obsahuje domácí červené dresy a bílou venkovní variantu. Domácí dresy se pyšní výrazným emblémem s dvouocasým lvem, což je tradiční motiv. Bílé dresy pak mají vzpomínat na veleúspěšnou generaci národního týmu, která svůj vrchol zaznamenala před dvaceti lety na EURU v Portugalsku. I zde hraje prvek lva svou roli.

Zajímavostí je, že každý dres bude vlastně originál. Design se lvem má totiž jednotlivé prvky a symboly rozmístěné různým způsobem. 

Díky dlouhodobé spolupráci Pumy a Sportisima najdete originální dresy také v naší nabídce. Těšit se můžete na moderní technologii s ohledem na udržitelnost. Obě varianty dresů jsou vyrobené technologií RE:FIBRE, u níž se využívají již použité materiály pro zcela nové výrobky, které si zachovávají standard kvality lehké tkaniny Ultraweave

Puma se při příležitosti představení dresů spojila s Nadačním fondem Veroniky Kašákové a podpora poběží až do konce evropského šampionátu. Do akce se zapojilo i Sportisimo jako merchandisingový partner Fotbalové asociace ČR. Pokud chcete také přispět na dobrou věc a přitom vyhrát jeden z nových dresů, tady najdete detaily.

Vybavit se na fotbalovou horečku

Líbil se článek?

Daniel Černý

Šéfredaktor blogu Sportisima, aktivní i pasivní sportovec, florbalista