Když nevíte, kabát a kafe jsou odpověď. Tipy na dárky pro ženy

Tereza Houšková

19.11.2023 • 5 min čtení

Kdo hledá, ten najde. Ale jestli sháníte dárky na poslední chvíli a potřebujete podat pomocnou ruku, tak jsme tu pro vás. Vytipovali jsme šest dárků, které potrénují fyzičku, zahřejí nebo pohladí vytříbené chuťové pohárky. 

A na jaké dárky pro všechny dámy byste mohli o letošních Vánocích vsadit? 

Kabát: Loap TALIMA 

Protkaný, teplý, barevný a moc hezký. Tak přesně takovou kombinaci hledá každá žena. Kabát, který bude tahat celou zimu a pořád ji neomrzí. A co je na něm nejlepší? No ta oranžová, ta prostě nemá chybu

Většina lidí se v zimě stáhne do své temné komůrky, kde hibernují, a navenek to vyzařují v podobě tmavého oblečení a doplňků. Jen se podívejte kolem sebe, kolik černooděnců za den potkáte. 

Samozřejmě barva není jediná výhoda, která by vás měla přesvědčit, že kabát od Loapu je ten pravý. Nechybí mu ani voděodolná úprava DryTech nebo izolační výplň z dutých vláken. Ta má v sobě i tvarovou paměť, takže se vnitřek kabátu přizpůsobí postavě a lépe udrží teplo

Ukázat kabát Loap Talima 

Brusle: Fila EVE BS 

Brusličky jako vyšité pro všechny holky, které si chtějí na zamrzlém rybníku připadat jako něžné poletující víly. Čistá sněhová barva jim dodává elegantní vzhled. A to dámy (vždycky) ocení.  

Ale určitě vám hlavou probleskla otázka, jestli má vůbec cenu kupovat brusle, když rybník jen tak nezamrzne a na kluzišti vám je za poplatek půjčí. Tuto otázku si pokládáte právem a my vám na ni s dovolením odpovíme. Ano, má to cenu. Nebudete muset stát nekonečné fronty na zpocené brusle, které měl někdo před vámi, ale v konečném důsledku vás za všechno to půjčování vyjdou časem lépe vlastní řezáče ledu.  

Naše ideální představa bruslí jako dárku je následující – zabalte je do hezkého balícího papíru a k dárku přiložte kartičku s romantickým vzkazem: „Poukaz na rande ve dvou. Bude to ledově božské.“ Nebo něco podobného, popiskům se meze nekladou. 

Ukázat brusle Fila Eve BS 

Funkční tričko: Progress MICROSENSE LS-L 

Praktický, ale opravdu praktický dárek pro všechny “zkřehlotinky”. Ač se to nemusí zdát, funkční prádlo dělá hodně. Udržuje tělesnou teplotu a odvádí vlhkost, takže si tělo mnohem lépe udržuje svůj komfortní stav.  

Funkční triko od Progressu se dá využít snad za každé situace. Využijete ho na lyžovačce, aby vám bylo při sešupu dolů příjemně, na zimní procházce, ale s klidem ho unosíte i na podzim a na jaře. Třeba na podzimní běh, když už začíná přituhovat, je úplně parádní. 

Takovým větším kalibrem, jestli máte doma echt zmrzlíky, je termoprádlo, které je ještě teplejší a účinnější. Díky svým vlastnostem ho ale nevyužijete po celý rok, což je jeden velký rozdíl od klasického funkčního prádla. 

Ukázat funkční triko Progress Microsense LS-L 

Odporové gumy: Spokey HOME JUNGLE  

Na domácí cvičeníčko lepšího parťáka nenajdete. Jestli chcete přepnout na vyšší level a posilování s vlastní vahou upgradovat, tak tohle vřele doporučujeme. 

Balení od Spokey obsahuje 3 odporové gumy, které vás přemluví k nečekaným výkonům. Guma s nejnižším odporem rozpětí 6 až 10 kg. Ta se hodí na každodenní cvičení, když chcete být následující den plně funkční (bez namoženého těla). 

Jestli ovšem dostanete chuť na jemně okořeněný trénink, tak je tady guma medium s odporem 10 až 15 kg. Je dost možné, že tuhle roztomile vyhlížející gumičku začnete v půlce cvičení proklínat, ale všechna ta dřina nese své ovoce. Za to vám ručíme. 

Třetí cvičební guma má odpor 15 až 20 kg. To znamená, že cvičení s ní je opravdový mazec. Jako opravdový. Ale víte co? Kdo chce dosáhnout svých cílů, musí taky tvrdě makat, taková jsou pravidla hry.  

Ukázat odporové gumy Spokey Home Jungle  

Cestovní káva: Set The Brew Company 

Představte si, že jste v lese. Zaposloucháte se do tichého šveholení ptáků, oči vám klouzají po elegantních křivkách stromů a do nosu proniká lehká vůně dřeva. Čím vyšperkovat už tak nabíjející moment klidu? Snad jen teplým šálkem kafíčka, který zaměstná další z vašich smyslů. 

Prvotřídní káva neurazí žádnou horalku, ba naopak. Svůj denní hrníček radosti si můžete vychutnat kdekoliv a kdykoliv, bez zbytečného čekání na nejbližší kavárnu. A ta, pokud jste na treku někde hluboko v přírodě, vás nejspíš ani nikde nečeká. 

Ve vánočním setu The Brew Company najdete 5 druhů kávy, vždycky od jednoho druhu dva sáčky. Vychutnat si tak můžete kousek Brazílie, Hondurasu, Guatemaly, Etiopie nebo Kolumbie

Ukázat vánoční set The Brew Company 

Kšiltovka: New Era 9FORTY ESSENTIALS NEW YORK YANKEES 

Stará, dobrá kšiltovka. Na té snad nejde nic pokazit. Skoro každé holce sluší, a které ne a už už by vás chtěla lynčovat, že ji ani trošku neznáte, tak můžete hravě vykličkovat větičkou: „Ale to máš proti sluníčku, abys v létě nedostala úpal.“ A krize bude zažehnána. 

Kšiltovka od New Era je jednoduchá, stylová a hodí se takřka ke všemu. V pohodě ji zkombinujete s tepláky, džíny, kraťasy, ale i se sukní.  

Kdybyste si ale říkali, že byste radši věnovali něco se zimní tématikou, tak se můžete podívat na dámské čepice od stejné značky, ty jsou taky parádní. 

Ukázat kšiltovku New Era 9forty Essentials New York Yankees

Líbil se článek?

Tereza Houšková

Mladá síla marketingového týmu Sportisima, bývalá pozemkářka a pořádná sporťačka, milovnice ručních prací