Zveme Vás na běžecký workshop v rámci projektu Sportisimo Run

Běžecký workshop –  Jak ovládnout správnou techniku běhu a užít si každý závod

Workshop v Praze

,,Běžecký workshop vedený odborníkem, panem Josefem Andrle, mohu doporučit všem běžcům, a to i těm začínajícím, kteří si chtějí osvojit správnou běžeckou techniku a předejít tak zranění a bolestem, které jsou při běhání časté. Do svého běžeckého plánu jsem zařadila fasciální a sinuviální cvičení, díky kterému je mé tělo ohebnější a výkonnější a umožňuje mi běhat s větší lehkostí a uvolněností. Po absolvování workshopu si běh užívám mnohem více než kdykoliv předtím.''

,účastnice workshopu Jana Konvičková

Mohlo by Vás zajímat

 

   
 
 

SPORTISIMO 1/2Maraton se zapsal do historie 

 

 

 

Na Birell Grand Prix padl nový světový rekord

 

 

 

Sportisimo Hvězdy 2018

Jako Sportisimo Hvězda získáte ZDARMA spoustu výhod: tréninkové vedení známého běžeckého trenéra Tomáše Ondráčka, dvě víkendová běžecká soustředění, účast na závodech populární série RunCzech nebo třeba kompletní běžecké vybavení značky adidas.

RECENZE: Mizuno WAVE SHADOW

Zde pro vás máme pocitové shrnutí a doporučení s videem, jak si nejlépe užít boty Mizuno WAVE SHADOW pro sezónu podzim 2017.

Rozhovor: Jirka Homoláč

Náš momentálně nejlepší vytrvalec Jirka Homoláč zvolil svoji podzimní přípravu ve Vysokých Tatrách, kde se připravuje na jeho hlavní závod podzimu – Frankfurt Marathon, tam se pokusí splnit limit na Mistrovství Evropy 2018.

KONEC VÝMLUVÁM: 4 PROVĚŘENÉ TIPY, JAK BĚHAT I V ZIMĚ

Do nového roku vstupujeme většinou plni energie (a mnohých předsevzetí). Mnozí je však odkládají až na jaro, protože v zimě je… zima.

RECENZE: Multisportovní hodinky SUUNTO

Finská firma Suunto patří mezi výrobce sportovních hodinek a sporttesterů mezi špičku a navíc s dlouhou tradicí. Před časem pustila do světa další model z kolekce SPARTAN. 


Přečti si i další články ze světa běhu!

Více článků


Sledujte nás na našem Instagramu a Facebooku – tak máte jistotu, že Vám nic neuteče.

Běžecké značky