V letošní sezóně jsme pro Vás připravili projekt s názvem 

Běžecká škola

 

   Garantem projektu je Josef Andrle,

   špičkový kondiční trenér a pohybový     specialista

 

 

Spolehni se, že budeš v těch nejpovolanějších rukou. Odbornou garanci workshopů Běžecké školy zajišťuje firma Andrle Sport. Její zakladatel Josef Andrle je tvůrcem unikátní metodiky běhu, která vychází z jeho dlouholeté praxe a práce se sportovci všech zaměření (atletika, orientační běh, lyže, tenis, hokej, fotbal).

Partnerem projektu je

V letošní sezóně jsme pro Vás připravili nový projekt s názvem Běžecká škola. Spolu s pohybovým diagnostikem a kondičním trenérem Josefem Andrlem jsme pro Vás vyvinuli unikátní a ucelený tréninkový systém jak správně a zdravě běhat.

 

Naše metodika vychází z přirozeného fungování lidského těla. Dokážeme popsat a vysvětlit správné fungování pohybu při běhu. Pomocí několika lekcí Vás naučíme jak probudit jednotlivé části těla, které jsou pro běh stěžejní. Získáte tím uvolněnost, sílu a hlavně radost ze svého běhu.

 

Metodika neklade nároky na fyzickou kondici, tím je vhodný naprosto pro všechny. Učíme běhat jinak, netlačíme na výkon, chceme umět běhat správně a zdravě.

 

Nabízíme pro Vás běžecké workshopy, ve kterých se v jednotlivých lekcích vše postupně naučíte. Každý účastník dostává osvědčení a metodickou příručku včetně videí pro snadnější zopakování celé metodiky.

 

Přidejte se k nám a „Staňte se běžci“.

 

Co Vás naučíme?