Sportisimo běžecká akademie

Učíme běhat správně a zdravě podle metodiky AndrleRun

Naučte se běhat pohybově správně, přirozeně a zdravě podle metodiky AndrleRun, která byla navržena s cílem rozvíjet běžeckou techniku začínajících i pokročilých běžců.

 

Autorem této metodiky je Josef Andrle, který se specializuje na diagnostiku pohybu a kondiční přípravu sportovců. Pod jeho rukama prošla celá řada špičkových běžců i dalších sportovců. A nyní můžete jeho vzdělávací program absolvovat i vy.

 

 Více o projektu    

 

                                       

Proběhejte se až do nejvyšší úrovně

Výuka běhu ve Sportisimo akademii je rozdělená do třech navazujících úrovní, které se liší svým zaměřením, náročností i délkou. Na prvním stupni jsou workshopy, následují kempy, a nakonec individuální programy. Pro bližší informace klikněte na vybraný program.

Soutěžíme o 150 míst na podzimních workshopech zdarma

Tuhle příležitost si nenechte utéct! Ve spolupráci se společností Asics jsme pro vás na rozjezd připravili soutěž o 150 míst na podzimních workshopech. Stačí vyplnit formulář, mít štěstí ve slosování a místo na vybraném workshopu, jehož běžná cena je 1 350 Kč, může být vaše!

 

Soutěžit můžete o účast v těchto městech:

 

  Praha, 21. 10. 2018, úroveň AKTIV + testování bot Asics           

  Ostrava, 10. 11. 2018, úroveň AKTIV

  Brno, 1. 12. 2018, úroveň LIFESTYLE

 

Výherci soutěže

 

Soutěž probíhala od 24. 9. do 7. 10. 2018

O běžecké akademii

Sportisimo běžecká akademie vznikla s cílem zprostředkovat co nejširší skupině zákazníků odborné vzdělání v oblasti techniky běhu a učit přirozený, pohybově správný a zdravý běh.

 

Od ostatních běžeckých škol a tréninkových programů se odlišuje metodikou AndrleRun, která vychází z mnohaletých zkušeností Josefa Andrleho a jeho týmu, který se specializuje na diagnostiku pohybu a kondiční přípravu špičkových sportovců.

 

Jeho metodickou průpravou prošla nejen celá řada běžců, ale i dalších sportovců:

 

 Jiří Homoláč (vytrvalostní běh)

 Pavel Paloncý (horský ultramaraton)

 Vojtěch Král (orientační běh)

 Ondřej Bank (alpské lyžování)

 Tomáš Hertl (NHL)

 

Sám Josef Andrle pak vrcholově dělal triatlon i duatlon, absolvoval několik závodů série Ironman a je stále aktivním běžcem.

Čím se vyznačuje metodika AndrleRun?

 

 Vycházíme z přirozeného nastavení lidského těla

 Netlačíme na výkon, učíme běhat přirozeně, pohybově správně a zdravě

 Ukazujeme, jak by měly vypadat jednotlivé fáze běhu a pomocí motoricky jednoduchých cviků je převádíme do praktických cvičení

 Učíme aktivovat všechny části těla, které jsou pro běh stěžejní

 Klademe důraz na získání větší pohyblivosti, pružnosti, síly a uvolněnosti, čímž umocňujeme radost z pohybu

 

Připravíme vás na sérii RunCzech 2019

V následujícím roce vám jako titulární partner běžeckého seriálu RunCzech nabídneme možnost vypilovat techniku před každým závodem z této série, a to přímo v místě jeho konání. Společně vyrazíme také na kempy.

 

Konkrétní termíny i destinace stále vybíráme, bližší informace zveřejníme co nejdříve.

 

Tip na vánoční dárek: Už teď víte, že by účast v naší běžecké akademii udělala radost někomu z vašich blízkých a chcete ho podpořit na cestě za jeho běžeckými cíli? Uložte si tento web do oblíbených a vraťte se sem před Vánocemi – ještě letos spustíme prodej dárkových poukazů na workshopy v příštím roce.

 

Máte dotaz? Ptejte se!

Chcete se nás zeptat na cokoliv ohledně běžecké akademie nebo jednotlivých programů? Neváhejte a obraťte se na Tomáše Ondráčka z týmu AndrleSport – rád vám odpoví.

 

Tomáše můžete kontaktovat na:

 

 akademie@sportisimo.cz

 +420 777 604 452 (v pracovní dny od 09:00 do 16:00)

 Hlavní partner

 

 

 

Partneři